English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Malli | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tyyppi | Ilmajäähdytteinen (muotin lämpötilan säädin) |
| Jäähdytysmenetelmä | Vesijäähdytteinen |
| Yksikön rakenne | Integraali |
| Valittu jännite | 380V/50Hz |
| Kompressorin numero | 1 |
| Kompressorin merkki | Copeland (tuotu Amerikasta) |
| Jäähdytyskapasiteetti | 36kw |
| Lämpötila-alue | 5°C - 90°C (ulostuloveden lämpötila) |
| Melutaso | Erittäin hiljainen |
| Sovelluskentät | Galvanointi |
| Sovelluskone | Tarkkuuskonetyökalu |
| Muut sovellusskenaariot | Panimot, juomatehdas, elintarviketeollisuus ja muut alhaisia lämpötiloja vaativat teollisuudenalat |
| Sertifiointi | ISO, CE |
| Kunto | Uusi |
| Ulottuvuus | 14075132cm |
| Erittely | Paino 600kg |
| Alkuperä | Kiina |
| Tavaramerkki | AQWK |
| HS koodi | 8419899090 |
| Kuljetuspaketti | Puinen kotelo |
| Toimitusaika | 15-20 päivää |
| Takuu | 2 vuoden takuu + 10 vuoden tehokas huolto + elinikäinen huolto |
| Huoltopalvelu | Huoltokone ulkomailla |
| Valinnaiset toiminnot | RS485-viestintätoiminto, tuotu mikrotietokone/PLC-ohjaustila |
Compressor Industrial Water Chiller Machine (kylmä ja kuuma integroitu tyyppi) integroi sähköiset lämmitys- ja kompressiojäähdytyskomponentit, joilla on laaja lämpötilansäätöalue -120 ℃ - 350 ℃ käytettäessä lämpööljyä lämmönsiirtoaineena. Sitä käytetään laajalti kemiallisten reaktioiden ja materiaalien testausteollisuudessa, ja se täyttää erilaiset tuotantoprosessin vaatimukset ilman lämmönsiirtoväliaineen vaihtoa.
Laaja lämpötilan säätöalue: Lämmönsiirtoöljyllä väliaineena se voi saavuttaa suuren lämpötilan vaihtelun välillä -120 ℃ - 350 ℃, mikä eliminoi lämmönvaihtoväliaineen vaihtamisongelmat.
Vakaa rakennesuunnittelu: Kompressoriteollisuuden vedenjäähdytyskone koostuu lämmönsiirtoöljystä, kiertopumpusta, lämmitysputkesta, jäähdytyslämmönvaihtimesta, jäähdytysjärjestelmästä, lämpötilan säätöjärjestelmästä, putkistosta ja rungosta, jotka muodostavat luotettavan lämpöväliaineen kiertosilmukan.
Laadunvarmistus: Tiukka laadunvalvonta tuottaa ensiluokkaisia tuotteita, jotka täyttävät ISO- ja CE-standardit
Hinnoittelufilosofia: Tarjoa kohtuullisia hintoja saavuttaaksesi win-win-yhteistyön maailmanlaajuisten kumppaneiden kanssa
Pitkän aikavälin visio: Luo pitkäaikaiset ystävälliset liikesuhteet, jotka perustuvat luotettavaan tuotteen suorituskykyyn
Takuupalvelu: 2 vuoden takuu, 10 vuoden vakaa suorituskyky ja elinikäinen huolto
Tekninen tuki: Tarjoa ulkomailla paikan päällä olevaa palvelua ja oikea-aikaisia ratkaisuja käyttöongelmiin
AQWK on ammattimainen ilmajäähdytteisten jäähdytyslaitteiden valmistaja ja toimittaja Kiinassa. Meillä on oma tehdas. Tervetuloa konsultoimaan ja ostamaan.
Mobiili/WeChat: +86-13336655820
Sähköposti:myynti9188@foxmail.com