English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикKuinka varmistaa vakaa suorituskyky?
Oil Type Plastic Injection Mold Temperature Controller käyttää Yhdysvalloista tuotua Copeland-kompressoria ja OMRON/FUJI/TE/LG:n sähkökomponentteja, mikä pidentää käyttöikää.
Kuinka estää tukkeutuminen ja ruoste?
Öljytyyppisessä muovisessa ruiskumuotin lämpötilansäätimessä käytetään hapetonta kupariputkea, joka on hitsattu integroidulla 304 ruostumattomasta teräksestä valmistetulla putkella.
Kuinka energiatehokas se on?
Käytämme tehokkaita höyrystimiä ja lauhduttimia, mikä vähentää energiankulutusta yli 30 %.
Onko se joustava toimia?
Varustettu 3 kompressorilla (8ACH malli, 2 kompressoripäätä, voidaan käyttää itsenäisesti tai yhdistelmänä), ja siinä on lämmitystehon kytkentä.
Tukeeko se automaattista hallintaa?
Öljytyyppinen muovinen ruiskumuotin lämpötilansäädin voidaan varustaa RS485-tiedonsiirrolla ja tuodulla mikrotietokoneella tai PLC-ohjausjärjestelmällä.
Onko helppo huoltaa?
Öljytyyppisessä muovisessa ruiskumuotin lämpötilansäätimessä on kattava turvallisuussuoja ja vian näyttöominaisuudet, jotka mahdollistavat helpon huollon ilman ammattitaitoja.
| Malli | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tyyppi | Ilmajäähdytteinen |
| Jäähdytysmenetelmä | Vesijäähdytteinen |
| Yksikön rakenne | Integraali |
| Jännite | 380V/50Hz |
| Kompressorin numero | 3 (Copeland, Yhdysvaltoihin tuotu) |
| Melutaso | Erittäin hiljainen |
| Lämpötila-alue | 5°C - 98°C (tulovesi), -30°C - +350°C (työkunnossa) |
| Jäähdytyskapasiteetti | 12,5kw |
| Sovelluskentät | Galvanointi, Panimo, Juomatehdas, Elintarviketeollisuus, Maat, joissa vallitsee korkea lämpötila |
| Sovelluskone | Tarkkuustyöstökoneet |
| Sertifiointi | CE, RoHS |
| Kunto | Uusi |
| Toimitusaika | 15-20 päivää |
| Takuu | 2 vuotta |
| Huoltopalvelu | Ulkomaan konehuolto |
| Tavaramerkki | AQWK |
| Kuljetuspaketti | Puinen kotelo |
| Erittely | 120kg |
| Alkuperä | Kiina |
| HS koodi | 8419899090 |

Öljytyyppisten muovisten ruiskumuottien lämpötilansäätimemme soveltuu teollisuudelle, jolla on korkeat lämpötilan säätövaatimukset, kuten panimo-, juoma- ja elintarvikejalostus, sekä alueille, joissa ympäristön lämpötila on korkea. Vuosien valmistuskokemuksella tarjoamme tehtaan suorat tarjoushinnat, luotettavan laadun huippukomponenttien avulla ja maailmanlaajuisen myynnin jälkeisen tuen. Sen ainutlaatuinen muotoilu kestää äärimmäisiä työympäristöjä ja täyttää monipuoliset tuotantotarpeet.
AQWK on ammattimainen muotin lämpötilasäätimien valmistaja ja toimittaja Kiinassa. Meillä on oma tehdas. Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää.