English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK on ammattimainen lämmityksen ohjauskoneen valmistaja ja toimittaja Kiinassa. Meillä on oma tehdas. Tarjoamme ensiluokkaista vesimuottien lämpötilasäädintä ruiskuteollisuudelle tehtaan suorilla hinnoilla, tavoitteena win-win-yhteistyö ja pitkäaikaiset ystävälliset liikesuhteet. CE-sertifioinnin ja ammattimaisten puupakkausten ansiosta se soveltuu alhaisen lämpötilan kysyntäteollisuudelle ja korkean ympäristön lämpötilan alueille.
Water Mold Temperature Controller on varustettu Yhdysvalloista tuoduilla Copeland-kompressorilla, ja se on yhdistetty kansainvälisten merkkien, kuten OMRON ja FUJI, sähkökomponenttien sekä maahantuotujen korkealaatuisten komponenttien kanssa, mikä varmistaa jatkuvan ja vakaan toiminnan ruiskuvalutuotannon aikana ja täyttää erittäin tarkan lämpötilan hallinnan vaatimukset. Ottamalla käyttöön hapettoman kupariputken hitsausprosessin ja yhdistämällä sen ruostumattomasta teräksestä valmistettuun 304 yksiosaiseen putkilinjaan, se välttää tehokkaasti putkiston tukkeutumisen ja ruosteongelmat ja pidentää laitteen käyttöikää. Tehokkailla höyrystimillä ja lauhduttimilla varustettuna energiankulutus pienenee yli 30 %. Pitkäaikainen käyttö voi säästää merkittävästi yritysten energiakustannuksia ja tasapainottaa tehokkuutta ja taloudellisuutta. Tukee lämmitystehon vaihtoa. 8ACH-mallissa on kaksi kompressoripäiden sarjaa, joita voidaan käyttää erikseen tai yhdessä. Valinnainen RS485-viestintätoiminto ja tuotu mikrotietokone/PLC-ohjaus ovat saatavilla automaattisen hallinnan saavuttamiseksi. Se on varustettu täydellisellä turvasuojauksella ja vian näyttötoiminnoilla, ja huolto voidaan suorittaa helposti ilman ammattilaisten tarvetta.

| Malli: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-sarja) |
| Merkki: | AQWK |
| Tyyppi: | Ilmajäähdytteinen |
| Jäähdytysmenetelmä: | Vesijäähdytteinen |
| Yksikön rakenne: | Integraali |
| Jännite: | 380V/50Hz |
| Kompressori: | 3 Copeland-kompressoria (Yhdysvalloista tuotu) |
| Teho: | 36kw |
| Jäähdytyskapasiteetti: | 12,5kw |
| Lämpötila-alue: | 5°C - 98°C (tulovesi) |
| Melutaso: | Erittäin hiljainen |
| Sovelluskentät: | Ruiskutusteollisuus, galvanointi, panimo, juomatehdas, elintarviketeollisuus, korkean ympäristön lämpötilan maat |
| Sovelluskone: | Tarkkuustyöstökoneet |
| Sertifiointi: | CE (sertifikaatti toimitettu) |
| Kunto: | Uusi |
| Toimitusaika: | 15-20 päivää |
| Takuu: | 2 vuoden takuu, 10 vuoden tehokas suorituskyky, elinikäinen huolto |
| Myynnin jälkeinen palvelu: | Ulkomaan konehuolto |
| Tavaramerkki: | AQWK |
| Kuljetuspaketti: | Puinen kotelo (ammattimainen pakkaus) |
| Tekniset tiedot: | 120kg |
| Alkuperä: | Kiina |
| HS-koodi: | 8419899090 |
Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä:
Mobiili/WeChat: +86-13336655820
Sähköposti:myynti9188@foxmail.com
ota rohkeasti yhteyttä – olemme valmiita palvelemaan sinua!